| Box score | Férfi NBI. A, Play-out | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 10 | 10 | 17.8 | 30.7 | 4.2 | 7.1 | 59.2 | 1.9 | 6 | 31.7 | 3.7 | 4.3 | 86 | 2.6 | 1 | 3.6 | 1.5 | 2.6 | 3 | 5 | 8.1 | 0.1 | 0.8 | 25.9 | |||||||||
| Total | 10 | 10 | 178 | 307 | 42 | 71 | 59.2 | 19 | 60 | 31.7 | 37 | 43 | 86 | 26 | 10 | 36 | 15 | 26 | 30 | 50 | 81 | 1 | 8 | 259 | |||||||||
| 40 perc | 10 | 10 | 23.2 | 40 | 5.5 | 9.3 | 59.2 | 2.5 | 7.8 | 31.7 | 4.8 | 5.6 | 86 | 3.4 | 1.3 | 4.7 | 2 | 3.4 | 3.9 | 6.5 | 10.6 | 0.1 | 1 | 33.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 10 | 10 | 178 | 303 | 134.82 | 104.83 | 29.99 | 59.33 | 53.82 | 26.83 | 176 | 1.01 |
| Dobástérkép | Férfi NBI. A, Play-out | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 80/126 | 63.5% |
| • Közeli 2 pontos bal | 5/14 | 35.7% |
| • Közeli 2 pontos közép | 16/37 | 43.2% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 2/12 | 16.7% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 1/3 | 33.3% |
| • Távoli 2 pontos bal | 5/9 | 55.6% |
| • Távoli 2 pontos közép | 4/10 | 40% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 3/9 | 33.3% |
| • 3 pontos bal sarok | 11/27 | 40.7% |
| • 3 pontos bal | 26/79 | 32.9% |
| • 3 pontos közép | 23/57 | 40.4% |
| • 3 pontos jobb | 25/64 | 39.1% |
| • 3 pontos jobb sarok | 9/23 | 39.1% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 5474 | 2026. 04. 17. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 82 –93 | * | 16 | 31 | 3 | 5 | 60 | 2 | 6 | 33.3 | 4 | 4 | 100 | 1 | 2 | 3 | 0 | 3 | 1 | 8 | 10 | 0 | 0 | 28 | |||
| 5475 | 2026. 04. 22. |
|
NKA Universitas Pécs | 87 –75 | * | 20 | 27 | 4 | 5 | 80 | 3 | 7 | 42.9 | 3 | 4 | 75 | 3 | 1 | 4 | 1 | 2 | 3 | 3 | 4 | 0 | 0 | 24 | |||
| 5476 | 2026. 04. 25. |
|
MVM-OSE Lions | 93 –87 | * | 14 | 35 | 2 | 3 | 66.7 | 3 | 7 | 42.9 | 1 | 2 | 50 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 3 | 2 | 9 | 1 | 0 | 23 | |||
| 5477 | 2026. 04. 29. |
|
Körmend | 105 –86 | * | 22 | 31 | 5 | 6 | 83.3 | 3 | 7 | 42.9 | 3 | 3 | 100 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 4 | 2 | 9 | 0 | 1 | 30 | |||
| 5478 | 2026. 05. 02. |
|
Szedeák | 90 –97 | * | 35 | 38 | 10 | 15 | 66.7 | 3 | 9 | 33.3 | 6 | 6 | 100 | 2 | 3 | 5 | 1 | 4 | 1 | 7 | 8 | 0 | 1 | 41 | |||
| 5479 | 2026. 05. 08. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 94 –78 | * | 13 | 29 | 3 | 6 | 50 | 2 | 4 | 50 | 1 | 2 | 50 | 2 | 1 | 3 | 2 | 5 | 5 | 4 | 13 | 0 | 2 | 24 | |||
| 5480 | 2026. 05. 13. |
|
NKA Universitas Pécs | 92 –81 | * | 15 | 31 | 4 | 7 | 57.1 | 2 | 7 | 28.6 | 1 | 2 | 50 | 4 | 1 | 5 | 0 | 1 | 5 | 4 | 10 | 0 | 1 | 24 | |||
| 5481 | 2026. 05. 16. |
|
MVM-OSE Lions | 91 –89 | * | 17 | 34 | 4 | 9 | 44.4 | 1 | 6 | 16.7 | 6 | 6 | 100 | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2 | 8 | 8 | 0 | 0 | 27 | |||
| 5482 | 2026. 05. 20. |
|
Körmend | 101 –99 | * | 10 | 20 | 2 | 4 | 50 | 0 | 3 | 0 | 6 | 6 | 100 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 0 | 1 | 14 | |||
| 5483 | 2026. 05. 23. |
|
Szedeák | 78 –66 | * | 16 | 31 | 5 | 11 | 45.5 | 0 | 4 | 0 | 6 | 8 | 75 | 5 | 2 | 7 | 3 | 4 | 3 | 8 | 6 | 0 | 2 | 24 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
ZTE KK | Férfi NB I. A csoport | 26 | 25 | 17.3450 | 31.8828 | 2.874 | 5.8150 | 49.349.3 | 2.975 | 7.3190 | 39.539.5 | 377 | 3.591 | 84.684.6 | 2.769 | 0.718 | 3.387 | 1.540 | 379 | 1.642 | 5.1132 | 6.3165 | 00 | 0.513 | 22.7590 | |||
| 1 szezon |
|
ZTE KK | 26 | 25 | 17.3450 | 31.8828 | 2.874 | 5.8150 | 49.349.3 | 2.975 | 7.3190 | 39.539.5 | 377 | 3.591 | 84.684.6 | 2.769 | 0.718 | 3.387 | 1.540 | 379 | 1.642 | 5.1132 | 6.3165 | 00 | 0.513 | 22.7590 | ||||
| Összesítés | 26 | 25 | 17.3450 | 31.8828 | 2.874 | 5.8150 | 49.349.3 | 2.975 | 7.3190 | 39.539.5 | 377 | 3.591 | 84.684.6 | 2.769 | 0.718 | 3.387 | 1.540 | 379 | 1.642 | 5.1132 | 6.3165 | 00 | 0.513 | 22.7590 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
ZTE KK | Férfi NBI. A, Play-out | 10 | 10 | 17.8178 | 30.7307 | 4.242 | 7.171 | 59.259.2 | 1.919 | 660 | 31.731.7 | 3.737 | 4.343 | 8686 | 2.626 | 110 | 3.636 | 1.515 | 2.626 | 330 | 550 | 8.181 | 0.11 | 0.88 | 25.9259 | |||
| 1 szezon |
|
ZTE KK | 10 | 10 | 17.8178 | 30.7307 | 4.242 | 7.171 | 59.259.2 | 1.919 | 660 | 31.731.7 | 3.737 | 4.343 | 8686 | 2.626 | 110 | 3.636 | 1.515 | 2.626 | 330 | 550 | 8.181 | 0.11 | 0.88 | 25.9259 | ||||
| Összesítés | 10 | 10 | 17.8178 | 30.7307 | 4.242 | 7.171 | 59.259.2 | 1.919 | 660 | 31.731.7 | 3.737 | 4.343 | 8686 | 2.626 | 110 | 3.636 | 1.515 | 2.626 | 330 | 550 | 8.181 | 0.11 | 0.88 | 25.9259 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
ZTE KK | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 36 | 35 | 17.4628 | 31.51135 | 3.2116 | 6.1221 | 52.552.5 | 2.694 | 6.9250 | 37.637.6 | 3.2114 | 3.7134 | 85.185.1 | 2.695 | 0.828 | 3.4123 | 1.555 | 2.9105 | 272 | 5.1182 | 6.8246 | 01 | 0.621 | 23.6849 | |||
| 1 szezon |
|
ZTE KK | 36 | 35 | 17.4628 | 31.51135 | 3.2116 | 6.1221 | 52.552.5 | 2.694 | 6.9250 | 37.637.6 | 3.2114 | 3.7134 | 85.185.1 | 2.695 | 0.828 | 3.4123 | 1.555 | 2.9105 | 272 | 5.1182 | 6.8246 | 01 | 0.621 | 23.6849 | ||||
| Összesítés | 36 | 35 | 17.4628 | 31.51135 | 3.2116 | 6.1221 | 52.552.5 | 2.694 | 6.9250 | 37.637.6 | 3.2114 | 3.7134 | 85.185.1 | 2.695 | 0.828 | 3.4123 | 1.555 | 2.9105 | 272 | 5.1182 | 6.8246 | 01 | 0.621 | 23.6849 | ||||||